cart8 0 Sepet
3 Hesabım
4 Bilgi

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bu beyan teslacakmak.com’un gizlilik ve güvenlik politikasını içerir. Sitemiz satın alma aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Bu bilgiler Gizlilik ve Güvenlik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılamaz.
Sitemiz sizlerden talep ettiği kişisel bilgileri, söz konusu müşterilerin haberi ya da aksi talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Sizlerden talep edilen bilgiler veya web sitesi üzerinde yapılan işlemlerle ilgili bilgiler, sitemiz ve sitemizin işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veri tabanı oluşturmak ve pazar araştırmaları için kullanılabilecektir.
Kişisel bilgileriniz, ancak resmi makamlarca usulüne uygun şekilde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Ödeme için istenen kredi kartı bilgileriniz, sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizin veya sitemizin işbirliği içinde olduğu şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak müşterilerimiz ve banka arasında gerçekleştirilmektedir. Kartla ilgili hiçbir bilgi TeslaCakmak.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Müşterilerimizin, sitemize abonelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amacıyla girdiği bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgileriniz diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenememektedir.
Sitemizin diğer web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelerin gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.

teslacakmak.com, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.teslacakmak.com sitesinde yayınlamak şartıyla, tek taraflı olarak değiştirebilir. teslacakmak.com'un değişiklik yaptığı Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümleri, www.teslacakmak.com sitesinde Gizlilik ve Güvenlik bölümünde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.
Eğer tüm bu açıklamalarla ya da sitemizin işleyişi ile ilgili sizi kaygılandıran veya şüphe duymanıza neden olan bir konu varsa bize sitemizdeki iletişim bölümünden ulaşarak, cevaplanmasını istediğiniz tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

İletişim İçin:

info@teslacakmak.com
0505 9999 019
Adres: Fatih Mah. İstanbul Cd. Metro Gros Market No:323-B 16200 Osmangazi / Bursa

Avrupa Birliği bölgesindeki çevrimiçi anlaşmazlıklar ile ilgili bilgiler ODR (Online Dispute Resolution Regulation) yasası 1. fıkra 14. bendine uygundur:

Avrupa Komisyonu tüketicilerin çevrimiçi anlaşmazlıklarını çözmek için ODR (Online Dispute Resolution Regulation) yasası 1. fıkra 14. bendini kendi platformlarında sunar. Platform (http://ec.europa.eu/consumers/odr) bir site olarak tüketicilerin ulaşabileceği, hizmetler için online alışveriş ve sözleşmelerinden doğan uyuşmazlıkların giderilmesi ile ilgili mahkeme kararını da sunar.

Sepet

Sepetiniz Boş

3

Ara

Bazı popüler etiketleri deneyebilirsiniz:

Hesabım

Hesabınız Yok mu?
Buradan Oluşturun
4